Дітей потрібно виховувати на ідеалах, свідомо перебільшуючи чесноти людини. Якщо цього не робити, то продукт виховання - дорослі - будуть гірші. Суспільство вимагає включення в поняття "себе" ще й інших людей
Микола Амосов, український учений-медик, торакальний хірург, кібернетик, письменник

Об'єднання "Сила права" виграло суд проти РФ на 1 млн грн на користь української журналістки

21 червня, 2019 - 17:28
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Українській журналістці та громадській активістці, вимушеній переселенці із Криму Ганні Андрієвській за рішенням Солом'янського районного суду міста Києва призначено компенсацію моральної шкоди в розмірі 1 млн грн від Росії.

Таке рішення суду отримало об'єднання "Сила права", повідомила організація на своєму сайті 18 червня.

"Команда "Сили права" в Солом'янському районному суді міста Києва допомогла вимушеній переселенці з Автономної Республіки Крим журналістці Ганні Андрієвській отримати рішення щодо стягнення з РФ на користь позивачки компенсації за завдану моральну шкоду в розмірі 1 043 778, 47 грн (один мільйон сорок три тисячі сімсот сімдесят вісім грн 47 копійок)", – ідеться в повідомленні.

В об'єднанні підкреслюють, що кожен громадянин України, який постраждав через агресію Російської Федерації проти України, має право на компенсацію. На сайті організації повідомляють, що для забезпечення виплат за такими позовами вже заарештовано понад $3,5 млрд, які належать Російській Федерації.

На початку червня "Спільна справа" Олександра Данилюка і "Сила права" екснардепа Андрія Сенченка оголосили, що домовилися про спільні дії на виборах і принципи, навколо яких формуватимуть політичне об'єднання: Росія є агресором, пріоритет для України – євроінтеграція і НАТО, головний критерій ефективності держуправління – індекс щастя ООН.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ