Влада частіше переходила з рук до рук, аніж від голови до голови.
Станіслав Єжи Лєц, відомий польський афорист, сатирик, гострослов і поет

Данілов: Вірус поки не відступив

21 червня, 2020 - 13:45
Фото: Facebook / Олексій Данілов

Вірус поки не відступив. Це небезпечний і підступний ворог, який не вибачає помилок і легковажності, заявив секретар РНБО Олексій Данілов.

Про це він написав на сторінці у Facebook.

"Вірус поки не відступив. Це небезпечний і підступний ворог, який не вибачає помилок і легковажності. Він чекає щоб Ви зняли маску, забули рукавички, не витримали дистанцію, сховали в аптечку антісептік - він поруч, він може бути усюди, він чекає щоб ми забули про небезпеку, він там, де Ви його не чекаєте.Він слідкує і полює за нами", - йдеться у дописі секретаря РНБО.

Данілов також наголосив, що для тих, кому 50 і більше років вірус смертельно небезпечний.

"БЕРЕЖІТЬ БАТЬКІВ - інших у Вас не буде! Власним прикладом і небайдужим словом постійно нагадуйте матерям і батькам про те, що загроза поки не минула, онукам і рідним вони потрібні здорові і щасливі!
Носіть маски, користуйтесь дезінфектором, зберігайте дистанцію - робіть це самі та постійно і наполеглево нагадуйте про це тим хто для Вас найдорожчий.
БЕРЕЖІТЬ БАТЬКІВ - зателефонуйте їм і нагадайте про важливість профілактики і про те, як багато вони значать для Вас", - написав Олексій Данілов.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ