Людство повинно позбутися війни, інакше війна позбудеться людства.
Джон Кеннеді, 35-ий президент США

Епіфаній: Бажаю вам зробити вибір чесно та за совістю

21 липня, 2019 - 10:32
Фото: pomisna.info

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вранці 21 липня 2019 року проголосував на виборах до Верховної Ради України.

«Від кожного з нас залежить майбутнє всієї держави, а отже – й Української Церкви. Бажаю вам зробити вибір чесно та за совістю», - заявив Предстоятель Православної Церкви України.

Про це повідомила прес-служба Київської Митрополії Української Православної Церкви (ПЦУ) на офіційному сайті.

Разом з Предстоятелем Православної Церкви України свій вибір на цих парламентських виборах зробив і намісник Свято-Михайлівського Золотоверхого монастиря архієпископ Вишгородський Агапіт.

Після голосування Митрополит Епіфаній у Михайлівському соборі очолив Божественну літургію та помолився за наш український народ та Українську державу.

«Сьогодні громадяни України беруть участь в дострокових виборах до Верховної Ради України. Від кожного з нас залежить майбутнє всієї держави, а отже – й Української Церкви. Бажаю вам зробити вибір чесно та за совістю. Щойно зробив вибір та далі молитимуся до Господа під час Божественної літургії за наш український народ та Українську державу. Нехай Бог миру та любові буде з усіма нами», - написав Епіфаній на своїй сторінці у Facebook.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ