Ніхто так не шанує нашої свободи як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільними – це бути відповідальними.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011)

Геращенко: Однопартійна більшість і уряд - це велика загроза диктатури

21 липня, 2019 - 22:12
Фото rada.gov.ua

Перший віце-спікер парламенту Ірина Геращенко попередила про загрозу диктатури у разі формування однопартійної більшості та уряду.

Про це Геращенко повідомила у Facebook.

Перший віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко та 3-й номер списку "Європейської солідарності" заявила, що низька явка на виборах до Верховної Ради спотворила реальні симпатії суспільства.

"Я вважаю, що ця гра несе великі ризики для самої нової команди. Перше –чи не найнижча за часи незалежності виборча явка, яка деформує реальні симпатії всього суспільства", - написала Геращенко після оприлюднення даних екзит-полу на позачергових вибору до Верховної Ради.

Геращенко зазначила, що "авантюра" з достроковими виборами була затіяна командою президента України з розрахунком на низьку явку.

"Авантюра з довчасними виборами , затіяна командою президента, була розрахована якраз на низьку явку . На період відпусток і канікул, в розрахунку на пік електоральної підтримки і симпатій до Зеленського", - зазначила Геращенко.

Перший віце-спікер застерегла, що формування однопартійної більшості та уряду несе загрозу диктатури.

"Формування однопартійної більшості за рахунок мажоритарників - це може бути пірровою перемогою, бо тепер Зе і "Слуга народу" беруть на себе всю відповідальність за країну, й не буде жодного шансу перекласти на когось свої провали. А однопартійна більшість і уряд - це велика загроза диктатури, що партія влади може пуститися берега", - написала Геращенко.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ