Нас послано тільки пророкувати воскресення мертвих і будить сонних. Се наше діло.
Пантелеймон Куліш, український письменник і громадський діяч

МОН допускає можливість запровадження ЗНО з математики як обов'язкового, - Гриневич

21 серпня, 2018 - 13:34
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Міністерство освіти і науки України допускає розгляд можливості запровадження зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з математики як обов'язкового. Про це повідомила глава відомства Лілія Гриневич, передає "Інтерфакс-Україна".

"Можливо ми розглядатимемо - наразі є дискусія щодо збільшення кількості обов'язкових предметів зовнішнього незалежного оцінювання, зокрема з математики", - сказала Гриневич під час конференції "Нова українська школа - старт реформи, участь громад" у вівторок, 21 серпня, у Києві.

Водночас міністр наголосила, що такі зміни не ухвалять із наступного року, так як на підготовку до них потрібен час.

"Але я бачу абсолютно зважену політичну обґрунтованість такого рішення", - наголосила вона.

Міністр зазначила, що одним із пріоритетів відомства є підвищення рівня викладання математики на всіх рівнях, оскільки в Україні є дуже гарна, елітарна математична освіта, середній рівень викладання цього предмета низький.

"Якщо порівняти всі предмети ЗНО, то найбільшу кількість 200-баллніков ми маємо з математики, і найбільша кількість учнів, які мають найгірші результати, ми маємо саме з математики", - пояснила Гриневич.

Читайте також - "ЗНО на слух і дотик: Підсумки тестування: труднощі з випускниками ПТУ та успішний експеримент з аудіюванням"

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ