Мир, прогрес, права людини – ці три цілі нерозривно пов’язані. Неможливо досягнути якоїсь із них, нехтуючи іншими.
Андрій Сахаров, фізик, правозахисник, дисидент, громадський та політичний діяч, лауреат Нобелівської премії миру

Британія створить кіберпідрозділ для протистояння загрозі РФ

21 вересня, 2018 - 09:55
Фото Sky News

Велика Британія має намір значно збільшити свою здатність вести війну в кіберпросторі зі створенням нової наступального кіберпідрозділу чисельність 2 тисячі осіб. Про це повідомляє Sky News.

Новий підрозділ, про створення якого, як очікується, буде оголошено найближчим часом, майже в чотири рази збільшить кількість персоналу, орієнтованого на наступальні операції з використанням кібероперацій.

За даними телеканалу, підрозділ складатимуться зі штатних співробітників Центру урядового зв'язку Великої Британії (GCHQ), військового персоналу та підрядників. Нова структура отримає фінансування отримує у 250 млн фунтів стерлінгів.

Створення нового підрозділу відбувається в умовах зростаючої кіберзагрози з боку РФ, і після того як Британія вперше застосувала кібернетичну зброю для боротьби з "Ісламською державою".

На початку вересня директор GCHQ заявив, що Британія та її союзники розгорнуть "повний спектр інструментів" проти РФ після того, як Лондон звинуватив двох російських агентів у спробі вбивства колишнього російського шпигуна Сергія Скрипаля та його доньки.

Новини партнерів

Loading...