Наша Батьківщина благає допомоги красномовства, бо так багато її преславних подвигів поминається глибокою мовчанкою.
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ, перекладач, публіцист, науковець

Facebook випустить власний смарт-пристрій Portal

21 вересня, 2018 - 15:31
Фото EPA/UPG

Компанія Facebook випустить власний пристрій для відеочату під назвою Portal. Це станеться, швидше за все, на наступному тижні. Пристрій є першою спробою Facebook вийти на ринок споживчої електроніки після шолома Oculus. З чуток, гаджет буде схожий на Echo Show від Amazon, пише Mashable, передає "Новое время".

Джерело повідомило, що пристрій буде випускатися в двох розмірах екрану і може коштувати близько $400 для більшого розміру, в той час як менша версія може коштувати $300. Це можна порівняти з $229,99 за Echo Show.

Ці пристрої повинні були бути представлені на конференції Tech F8 в травні, але Facebook після скандалу з Cambridge Analytica на початку цього року, вирішив відкласти презентацію гаджетів Portal.

У зв'язку зі зменшенням довіри громадськості до Facebook після цього скандалу, компанія вирішила додати на пристрій апаратну заглушку перед ширококутною відеокамерою Portal.

Portal як повідомляється, є результатом розробки Facebook Building 8, секретного центру досліджень і розробок для апаратних проектів. Пристрій є частиною планів Facebook по залученню людей до відеочату на своїй платформі.

Вбудованим асистентом Portal стане Amazon Alexa. Вона буде розповідати новини, виводити на екран рецепти страв, запускати відтворення музики і перегляд відео. Також інтелектуальна система буде відслідковувати переміщення користувача по кімнаті, щоб утримувати його обличчя в кадрі. Гаджет вже давно тестується в будинках співробітників Facebook.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Новое время
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ