Які ж несвоєчасні рішення можновладців... Коли вони за що-небудь, нарешті, після довгих сумнівів вирішують взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, український державний, політичний і громадський діяч, останній гетьман України

В Казахстані опозиція вимагає звільнити затриманих активістів

21 вересня, 2019 - 14:19
Фото Радіо Свобода

Заборонений опозиційний рух «Демократичний вибір Казахстану» організував 21 вересня акцію протесту, вимагаючи звільнити затриманих раніше активістів.

Мітинги відбулися в столиці Нур-Султаня та в Алмати, найбільшому місті Казахстану. Під час акції відбулися нові затримання, у відділках поліції опинилися понад 50 людей.

Генеральна прокуратура Казахстану 20 вересня застерегла від участі в акціях, заявивши, що правоохоронці вдадуться до «жорстких заходів для запобігання незаконним мітингам».

Алматинська правозахисна група «Коаліція громадських ініціатив» 20 вересня заявила, що близько 50 активістів за останні п’ять днів у Нур-Султані, Алмати та кількох інших містах були оштрафовані або засуджені до ув’язнення за звинуваченнями в організації або участі в несанкціонованих акціях раніше цього місяця.

Опозиційний рух «Демократичний вибір Казахстану» очолює Мухтар Аблязов, який проживає у вигнанні у Франції. Його розшукують Казахстан, Росія та Україна за підозрою в розкраданні близько 5 мільярдів доларів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ