Які ж несвоєчасні рішення можновладців. Коли вони за що-небудь, нарешті, зважуються взятися, життя вже пішло вперед, і вони знову залишаються перед розбитим коритом.
Павло Скоропадський, визначний український державний і політичний діяч, воєначальник, останній гетьман України

Скажи "НІ": Стартувала кампанія, що закликає не пропонувати алкоголь неповнолітнім

21 вересня, 2020 - 16:48
Фото: MAKE SENSE

Аліна Паш – відома співачка із Закарпаття, яка стала сенсацією в українській музиці , креативники MAKE SENSE та українські пивні гіганти закликають підлітків бути на стилі, а дорослих: «Не продавати, не наливати та не пропонувати алкоголь неповнолітнім».

Кліп-кампанія «Скажи «НІ» присвячена до Всесвітнього дня відповідального споживання пива та адресована саме тим дорослим, котрі реально впливають на можливість розпиття алкоголю неповнолітніми.

«Може, ми й малому наллємо грамульку?», «Може, той старший хлопець допоможе купити?», «Може, продасте без документів, хіба не бачите вуса?» — ці питання-пастки щодня спокушають сотні підлітків.

Креативна агенція MAKE SENSE спільно з корпораціями AB InBev Efes Україна та Carlsberg Ukraine відповідають: бро, прислухайся до Аліни Паш та вирішуй сам, що справді круто, а що «НІ». Цього вересня усвідомленність виглядає суперстильно й зухвало, як ніколи доти. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ