...Ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільним — це означає бути відповідальним. Ми говоримо про свободу, тішимося свободою, бажаємо свободи, підкреслюємо своє бажання свободи, але насправді боїмося її.
Любомир Гузар, єпископ УГКЦ, кардинал Католицької Церкви

Голова НБУ став найкращим банкіром за версією GlobalMarkets

21 жовтня, 2019 - 13:34
Фото прес-служби НБУ

Голова Національного банку Яків Смолій отримав нагороду "Центробанкір року у Центральній та Східній Європі" у 2019 році від міжнародної газети GlobalMarkets.

Про це повідомляє пресслужба НБУ.

"Голова Національного банку України Яків Смолій отримав нагороду "Центробанкір року у Центральній та Східній Європі" у 2019 році від міжнародної газети GlobalMarkets. Комітет GlobalMarkets Awards відзначив успіхи Якова Смолія як Голови центрального банку з дотримання послідовної монетарної політики в рік значних політичних змін у країні", - ідеться в повідомленні.

У виданні пояснили свій вибір тим, що НБУ та його голова у рік подвійних виборів зуміли забезпечити фінансову стабільність в країні й утримати інфляцію на низькому рівні.

"Президентські та парламентські вибори були одним із найзначніших політичних потрясінь в Україні за останній час. Незважаючи на наявність окремих ініціатив забезпечити прискорення економічного зростання за рахунок пом‘якшення політики НБУ, Голова Яків Смолій залишилися непохитними і дотримувалися політики високої облікової ставки, адже першочергове завдання центробанку – забезпечення низької інфляції", – пояснили у GlobalMarkets.

Церемонія нагородження Смолія відбулася у Вашингтоні 19 жовтня, під час спеціальної події Щорічних зборів Міжнародного валютного фонду та Світового банку .

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ