Наука – це корінь і насіння, і основа всякої користі як батьківщини, так і церкви
Феофан Прокопович, український богослов, письменник, поет, математик, філософ

В Україну з офіційним візитом прибула делегація ЗС Литви

21 жовтня, 2019 - 21:12
Фото: Facebook / Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine

Сьогодні, 21 жовтня в Києві, начальник Генерального штабу – Головнокомандувач Збройних Сил України генерал-лейтенант Руслан Хомчак зустрівся з Головнокомандувачем Збройних Сил Литовської Республіки генерал-майором Вальдемарасом Рупшисом.

Про це повідомляє Генеральний штаб ЗСУ на сторінці у Facebook.

Розпочався візит із церемонії офіційної зустрічі, після чого генерал-лейтенант Руслан Хомчак разом зі своїм литовським колегою відвідали Залу Пам’яті, де вшанували загиблих українських військовослужбовців.

Далі, у ході офіційних переговорів було обговорено актуальні питання продовження військового діалогу, обміну досвідом щодо реформування й розвитку збройних сил та визначено перспективні напрямки військового співробітництва двох країн.

- Ми цінуємо ту допомогу, яку ви надаєте нашій країні: тренувальні місії та інструктори, допомога в лікуванні наших поранених, - зазначив генерал-лейтенант Руслан Хомчак.

На завершення генерал-майор Вальдемарас Рупшис зробив запис у книзі почесних гостей.

Планується, що в ході візиту до України литовські колеги відвідають видові навчальні центри, де ознайомляться з навчально-матеріальною базою та процесом підготовки українських військовослужбовців, у тому числі й за участю іноземних інструкторів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ