Найбільша честь, яку може зробити людині історія, - це нагородити її званням миротворця.
Річард Ніксон, 37-й Президент Сполучених Штатів Америки

У Білорусі вже більше сотні політичних в’язнів, - правозахисники

21 жовтня, 2020 - 21:58
Фото: Reuters

 Білоруські правозахисні організації визнали політичними в'язнями ще дев'ять осіб, а їхня загальна кількість уже становить 102 людини.

Про це йдеться в спільній заяві правозахисників, яка опублікована на сайті правозахисного центру "Весна", передає Укрінформ.

«Ми оцінюємо переслідування Сергія Бриля, Андрія Попова, Павла Недбайла, Сергія Леженка, Дмитра Івашкова, Юрія Белька, Дмитра Ластовського, Ярослава Збаровського, Дениса Болтутя, які були обвинувачені за ст. 293 КК ("Масові заворушення") і за ст. 342 КК ("Групові діяння, що грубо порушують громадський порядок"), як політично мотивоване переслідування в зв'язку з реалізацією ними свободи мирних зібрань та висловлення своєї думки щодо оголошених результатів виборів Президента Республіки Білорусь і визнаємо їх політичними в'язнями», - йдеться в заяві.

Правозахисні організації вимагають негайно звільнити всіх політичних в'язнів, а також громадян, затриманих у зв'язку з реалізацією свободи мирних зібрань у поствиборчий період і припинити політичні репресії стосовно громадян країни.

За даними порталу Naviny.by, на сьогодні в Білорусі вже 102 політв'язні.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ