...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

У ЦВК заявляють, що "червона" зона не є причиною для скасування виборів

21 жовтня, 2020 - 14:57
Фото Радіо Свобода

Віднесення населених пунктів до червоної або інших епідемічних зон не впливає на проведення місцевих виборів 25 жовтня.

Про це розповів член Центральної виборчої комісії Сергій Постівий під час онлайн-марафону "Місцеві вибори 2020 на фінішній прямій", передає Укрінформ.

"Виборчий кодекс не передбачає можливості зупинення виборчого процесу або відміни виборчого процесу в контексті введення тих чи інших зон - чи то "червоної", чи то "жовтої", - зазначив він.

Член ЦВК також нагадав, що Конституція передбачає лише два випадки, коли вибори не проводяться, - введення воєнного або надзвичайного стану по всій Україні або на окремих територіях.

"В інших випадках вибори мають відбутися. Тому червона зона не вплине на відміну виборчого процесу", - підкреслив Постівий.

Водночас він додав, що залежно від епідемічного районування відповідно до постанови уряду 641 є обмеження на одночасне скупчення людей.

Як відомо, Верховна Рада призначила чергові місцеві вибори на 25 жовтня. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ