Ми звикли традиційно ховати від себе ту правду, над якою треба було б найбільше подумати.
Євген Сверстюк, український громадський діяч, філософ, літературний критик, есеїст, поет

Рівненські школярі підготували подарунки одноліткам у Трьохізбенці

21 грудня, 2015 - 17:55

Зошити, іграшки та солодощі для дітей, які навчаються у напівзруйнованій школі у селі Трьохізбенка на Луганщині, зібрали учні з Рівного.

Такі подарунки для однолітків, які не мають куди поїхати з рідного села та, незважаючи на обстріли, ходять на уроки, вони передадуть через волонтерів.

«Село Трьохізбенка знаходиться на лінії розмежування між українськими бійцями та сепаратистами. Тим часом місцеві діти хочуть вчитись і ходять в школу, незважаючи на обстріли та навіть те, що будівля напівзруйнована, бо в неї поцілив "Град". На уроках вони сидять у куртках та шапках, а на стінах у класах розміщені плакати з правилами, як себе поводити у разі бомбардування. Це виглядає дуже моторошно. Влітку шість дітей із тієї школи відпочивали в таборі поблизу Києва. Інших батьки не відпустили - побоялися. Проте коли ці діти повернулись до себе в село, вони змогли "роззомбувати" інших дітей, та розповісти, як живуть там, де вони побували. Тепер є сім школярів,  які мають бажання приїхати в гості на зимові канікули у Рівне», – розповіла волонтер «Допомоги армії – Рівне» Вікторія Шинкаренко, яка повезе гостинці дітям у Трьохізбенку.

Окрім подарунків,  учні та вчителі Рівненської ЗОШ №18 передали бійцям АТО маскувальну сітку. Вона вже третя за ліком.

Тетяна ІЛЬНИЦЬКА, Рівне

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...