Щоб любити — треба знати, а щоб проникнути в таку тонку й неосяжну, величну й багатогранну річ, як мова, треба її любити.
Василь Сухомлинський, український педагог, публіцист, письменник, поет

На мосту Патона утворили живий ланцюг до 100-річчя Дня злуки

22 січня, 2019 - 10:42
Фото: Громадське

У Києві на мосту Патона відбулась щорічна акція «живий ланцюг Соборності» з нагоди 100-ї річниці підписання акту злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки в соборну Україну.

Про це повідомляє Громадське з місця події.

Декілька сотень людей із українськими прапорами пройшли колонами на зустріч з двох сторін Дніпра, символічно з'єднавши правий та лівий береги Києва. 

«День соборності — уже визначне свято. Це єдність, єдність України, єдність людей. Для мене це дуже велике свято, для мене це єдність сердець, єдність думок і спільність нашого народу. І мені хотілось щоб це відчував кожен українець, тому що це сила нашої нації», — зазначила учасниця акції.

«Ми прийшли сполучити цими прапорами для єдності двох частин України. Так як у нас річка розділяє, ми прийшли щоб образно об’єднати ці частини. Для нас це велике значення», — додав ще один учасник акції.

Живий ланцюг Соборності — щорічна акція, яка відбувається з 2008 року. Вона присвячена Дню Соборності України. Цьогоріч відзначають 100 річницю підписання Акту злуки — документу про об'єднання УНР та ЗУНР.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело:
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ