Два крила, якими підноситься людський дух в безкраї простори, — це віра і наука.
Йосип Сліпий, український церковний діяч, предстоятель Української греко-католицької церкви, кардинал римо-католицької церкви

Investment nanny та податкові канікули: що пообіцяв Зеленський іноземним інвесторам

22 січня, 2020 - 20:20
Фото ОПУ

Той, хто інвестує в Україну понад 100 млн доларів, отримає персонального “опікуна” від уряду.

Про це заявив Президент України Володимир Зеленський, виступаючи на економічному форумі в Давосі.

“Ми зараз підготували нову програму, яка називатиметься Investment nanny. Про що це говорить? Кожному інвестору великої компанії, яка приведе в Україну 100 мільйонів доларів більше, ми забезпечимо окремий контракт з державою. Саме держава вас захищатиме. У вас буде менеджер — investment nanny, який розмовляє п’ятьма мовами, і 24/7 цей менеджер буде з вами працювати — будь-яке питання, будь-яка проблема вирішуватиметься в контакті з цим менеджером, і не буде жодної проблеми”, — повідомив Президент, відповідаючи на запитання засновника Всесвітнього економічного форуму Клауса Шваба на публічній сесії ВЕФ у Давосі.

Друга пропозиція від української влади — тим, хто готовий долучитися до великої приватизації в Україні, надаватимуть податкові канікули.

“Всім інвеcторам, які готові включитися у велику приватизацію на суму 10 млн дол. і більше, ми даємо податкові канікули — ви не будете сплачувати 5 років податок на прибуток”, — розповів Володимир Зеленський.

Також Зеленський закликав інвесторів стати акціонерами успіху нової України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ