Ніхто так не шанує нашої свободи як Бог. Але ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільними – це бути відповідальними.
Любомир Гузар, український релігійний діяч, патріарх-предстоятель Української Греко-Католицької Церкви (2001—2011)

Суддю "суду" в окупованому Криму засудили до 12 років за державну зраду

22 січня, 2020 - 14:57
АДВОКАТ ЕМІНЕ АВАМІЛЄВА, ЯКУ НЕ ДОПУСКАЮТЬ ДЛЯ НАДАННЯ ЮРИДИЧНОЇ ДОПОМОГИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ОБШУКУ / ФОТО НАДАНО СПІЛЬНОТОЮ «КРИМСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ»

Святошинський районний суд м. Києва засудив до 12 років позбавлення волі суддю Красногвардійського районного суду АР Крим, якого обвинувачують у вчиненні державної зради.

"Під час судового розгляду встановлено, що громадянин України - суддя зазначеного суду в березні-листопаді 2014 року забезпечував становлення та зміцнення окупаційної влади РФ шляхом безпосередньої участі в утворенні та функціонуванні незаконно створених російських окупаційних органів на тимчасово окупованій території півострова Крим", - повідомляє прес-служба Офісу генпрокурора.

Було також встановлено, що обвинувачений, обіймаючи посаду судді "Красногвардійського районного суду Республіки Крим Російської Федерації", виконував функції представника окупаційної судової влади держави-агресора з метою недопущення контролю української влади на території АР Крим.

Суд розглянув справу в порядку спеціального судового провадження та визнав суддю винним за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ