Проблема демократії не в тому, чи потрібна людям свобода, а в тому, якою мірою вони здатні нею користуватися.
Алексіс де Токвіль, французький державний діяч, історик, суспільствознавець

У Тернопільському національному економічному університеті вшанують пам’ять героїв

22 лютого, 2016 - 17:34

Мистецький марафон пам’яті «Вони змінили хід історії», присвячений героям Небесної сотні, відбудеться завтра, 23-го лютого в Тернопільському національному економічному університеті.

Як розповіла «Дню» начальник відділу гуманітарної освіти і виховання, лауреат міжнародних і всеукраїнських мистецьких фестивалів-конкурсів, сценарист, режисер, заслужений працівник культури України Світлана Сорочинська, захід розпочнеться о12-ій і триватиме декілька годин. Протягом цього часу студенти, викладачі, науковці, митці краю читатимуть поезії, виконуватимуть пісні на знак вшанування загиблих на Майдані.

А в середу, 24-го лютого о 15-ій годині у виставковій залі вишу відкриють документальну фотовиставку «Лицарі землі української». Будуть представлені роботи тернопільських фотокореспондентів Івана Пшоняка, Миколи Василечка, Михайла Урбанського, Ігоря Крочака, що відтворюють події Революції Гідності та воєнних дій на Донбасі.

Також в експозиції — виставка світлин загиблого у зоні АТО журналіста, Віктора Гурняка. На заходи організатори запросили родини Героїв.

Лариса ОСАДЧУК, Тернопіль

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ