Найрідкісніша мужність - це мужність думки
Анатоль Франс - французький прозаїк, літературний критик

У Херсонській області пройшли випробування зенітних ракетних комплексів протиповітряної оборони

22 лютого, 2019 - 16:05
Фото: khoda.gov.ua

На території полігону «Ягорлик» на Херсонщині відбулися випробування зенітних ракетних комплексів (ЗРК) протиповітряної оборони ЗСУ «Куб», «Тор», С-125-2Д1 та ЗСУ-23-4МА. 21 лютого відбувся завершальний етап випробувань, повідомляють у Херсонській ОДА. Під час стрільб були успішно відпрацьовані завдання щодо знищення повітряних, надводних і наземних цілей.

«Перед українською промисловістю було поставлено завдання у найкоротший строк за відносно невеликі кошти провести повне відновлення та глибоку модернізацію наявних зенітних ракетних комплексів, підвищити їхні бойові характеристики до рівня сучасних вимог. Завдяки зусиллям військових науковців та фахівців оборонної галузі, вдалося додатково відновити та покращити установки, також підвищено надійність та значно знижено енергоспоживання, створено комфортні умови для особового складу, підвищено ергономічні характеристики, а для обслуговування зазначеної техніки тепер необхідна менша кількість осіб», – йдеться в повідомленні.

«Завершується проведення випробовувань модернізованих комплексів протиповітряної оборони, які повертаються до бойового складу Збройних Сил України. Це дасть нам можливість формувати нові підрозділи, суттєво підвищити спроможності зенітно-ракетних військ ЗС України і в цілому підвищити ефективність системи протиповітряної оборони і військ, і держави», – прокоментував випробування генерал армії України Віктор Муженко.

Відео: Генеральний штаб ЗСУ

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ