Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Любліні відбудеться тристоронній саміт Президентів України, Польщі та Литви

22 лютого, 2019 - 13:14
Фото: prezydent.pl

Президент України Петро Порошенко разом з президентами Польщі та Литви відвідає штаб-квартиру бригади ЛитПолУкрбригу в Любліні (Польща) 22 лютого цього року

22 лютого 2019 року Президент України Петро Порошенко здійснить робочий візит до Республіка Польща (м. Люблін) з метою відвідування штаб-квартири литовсько-польсько-української бригади ЛИТПОЛУКРБРИГ та зустрічі з її особовим складом, йдеться у повідомленні прес-служба Адміністрації Президента на офіційному сайті.

Під час перебування у Любліні Глава держави проведе тристоронній саміт з Президентами Республіки Польща та Литовської Республіки А.Дудою та Д.Грібаускайте.

Президент Литовської Республіки Д.Грібаускайте прибула у Польщу з офіційним візитом 21 лютого, повідомляє прес-служба польського Президента на офіційному сайті. 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ