Кожен народ пізнається за його богами та символами.
Лев Силенко, український мислитель, філософ, історик, письменник, номінант на Нобелівську премію

У Тихому океані знайшли представницю вимерлого виду черепах

22 лютого, 2019 - 14:42
Фото: AFP

На Галапагоських островах, що в Тихому океані, знайшли гігантську черепаху виду Chelonoidis phantasticus. Востаннє цей вид бачили живим в 1906 році.

Черепаху знайшла експедиція еквадорського Національного парку «Галапагос» та американської некомерційної організації Galapagos Conservancy, яка вирушила на острів Фернандіна (один з найбільших і наймолодших на Галапагоських островах), повідомляє Громадське.

Учені знайшли черепаху жіночої статі 17 лютого та перевезли її в центр з розведення слонових черепах на острові Санта-Крус. За їхніми оцінками, тварина дуже стара — їй понад 100 років.

Учені також припустили, що ця черепаха не єдина на острові зі свого виду Chelonoidis phantasticus, оскільки команда помітила сліди й інших рептилій.

Знайдена черепаха представляє один з 14 видів гігантських черепах, які живуть на острові Фернандіна. Більшість черепах знаходяться під загрозою зникнення.

Директор Галапагоського національного парку Денні Руеда зазначив, що така знахідка підштовхує їх посилити пошуки, щоб знайти інших черепах та відновити цей вид.

Галапагоський архіпелаг охоплює 19 островів у Тихому океані. У 1959 році острови оголосили національним парком, а в 1978 — об'єктом спадщини ЮНЕСКО.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ