Я ще можу не противитись, коли ображають мене як людину, але коли ображають мiй народ, мою мову, мою культуру, як же я можу не реагувати на це?
Михайло Коцюбинський, громадський діяч, класик української літератури

США закликають Росію негайно звільнити Савченко

22 березня, 2016 - 23:00
Фото defense.gov

Представник Державного департаменту США Джон Кірбі закликав Російську Федерацію негайно звільнити українську льотчицю, народного депутата Надію Савченко, повідомляє "ВВС Україна".

Кірбі зазначив, що вирок Савченко суперечить зобов'язанням, які Росія взяла на себе за мінськими угодами.

"Надія Савченко заслуговує на те, щоб повернутися додому до своєї родини та друзів, та приєднатися до своїх колег у Раді в розбудові кращого майбутнього для своєї країни... Ми повторюємо наш заклик до Росії негайно звільнити Надію Савченко та інших незаконно затриманих осіб", - заявив Кірбі.

Він також наголосив, що визнання її винною та винесення вироку "показує кричущу зневагу до принципів правосуддя і суперечить зобов'язанням Росії за Мінськими угодами".

Зазначається, що за словами Кірбі, Росія незаконно утримувала Надію Савченко майже два роки за безпідставними звинуваченнями.

Нагадаємо, що Директор Бюро з демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ Майкл Джордж Лінк закликав Російську Федерацію негайно звільнити українську льотчицю, народного депутата Надію Савченко.

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...