Свобода, друже мій, священна, це одна з найбільших цінностей, яку ми повинні врятувати за будь-яку ціну.
Ернесто Сабато, аргентинський письменник, фізик і художник

Канада надає трирічний грант у розмірі $750 тисяч на освітній проект про Голодомор

22 квітня, 2018 - 09:18
Фото Руслана КАНЮКИ, "День"

Уряд провінції Онтаріо надав трирічний грант у розмірі 750 тисяч доларів на підтримку Національного освітнього туру про Голодомор. Про це заявив депутат провінційного парламенту Онтаріо Іван Бейкер, повідомляє "Укрінформ".

"Якщо наступні покоління розумітимуть уроки Голодомору, усвідомлюватимуть, як трапляються геноциди, то ми зможемо запобігти повторенню таких трагедій у майбутньому", - сказав Бейкер.

Гроші будуть виділені Канадсько-українські фундації, яка заснувала освітній тур у 2015-ому році. Цей проект включає "пересувний клас" – спеціально облаштований автобус з інтерактивним обладнанням, який подорожує освітніми закладами Канади з метою донесення правди про трагічні події 1932-1933 рр. в Україні. За останні три роки "пересувний клас" відвідали понад 25 000 канадців, включаючи понад 18 000 студентів та викладачів.

Як повідомлялося, 85-ті роковини Голодомору в Україні - подія, яку вшановують не лише в нашій державі, а й далеко поза її межами. Меморіальні заходи впродовж року відбуваються в десятках країн, де є українська громада. Діаспора продовжує відігравати важливу роль, відкриваючи для світу справжні масштаби трагедії 1932 - 1933 років. Читайте більше - "Не згасити "смолоскип пам’яті"".

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

Новини партнерів

Loading...