Три страшні вороги українського відродження – Москва, український провінціалізм і комплекс Кочубеївщини.
Юрій Шевельов, український мовознавець, історик літератури

До України був приклеєний штамп корупційної країни, - Зеленський

22 квітня, 2020 - 19:40
Фото ОПУ
Президент України Володимир Зеленський зазначає, що всі світові лідери, з якими він вже зустрічався за час свого президентства, знають про його наміри на посаді та підтримують його.
 
Про це сказав він у фільмі "Рік президента Зеленського", зазначає Інтерфакс-Україна.
 
"Ми з усіма (світовими лідерами - ред.) познайомилися, вони зрозуміли, чого я хочу, до чого я прагну. У них у всіх працює розвідка, прекрасно працює, вони знають, що я жодної копійки не взяв, не вкрав, нікому нічого не винен", - сказав президент.
 
Зеленський зазначив, що "з НАТО відносини є, з ЄС є прекрасні відносини". 
"Із Міжнародним валютним фондом, якщо наша Верховна Рада дасть цю можливість, ми підпишемо меморандум і Україна отримає $8 млрд щонайменше, і ще декілька мільярдів від інших європейських фінансових інститутів - Світового банку, ЄБРР", - додав він.
 
Президент вважає, що в України наразі міцні відносини і з США, і пожартував, що Україна стала "дуже відомої країною, яку знає кожен американець". 
 
"До України було погане ставлення через безліч корупційних схем у вищому керівництві країни. Саме через це - недовіра. Україну люблять, український народ люблять, і саме через обличчя влади до України був приклеєний такий штамп корупційної країни. І ми змінюємо це", - наголосив Володимир Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ