Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Рада відмовилась розглядати законопроекти Зеленського, позачергове засідання закрито

22 травня, 2019 - 14:33
Фото Миколи ТИМЧЕНКА, "День"

Верховна Рада відмовилася включити до порядку денного подані президентом Володимиром Зеленським законопроекти про зміну виборчої системи на виборах до парламенту, а також системи держзакупівель в період виборів.

За внесення до порядку денного сесії законопроекту президента Володимира Зеленського про зміну виборчої системи для виборів народних депутатів проголосували лише 92 нардепи.

Також, за внесення до порядку денного сесії законопроекту президента щодо публічних закупівель під час виборчого процесу проголосували лише 127 нардепи.

Крім того, альтернативний виборчий законопроект, поданий групою депутатів, також не був включений до порядку денного позачергового засідання.

Спікер Ради Андрій Парубій закрив позачергове засідання парламенту і призначив чергове засідання на 28 травня.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ