Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Міноборони обговорили співробітництво України та Японії

22 травня, 2019 - 21:01
Фото: mil.gov.ua

Сьогодні, 22 травня, у Києві відбулась зустріч заступника Міністра оборони України з питань європейської інтеграції Анатолія Петренка з міністром-радником Посольства Японії в Україні паном Кадзуя Оцукою.

Під час зустрічі заступник Міністра оборони України з питань європейської інтеграції відмітив всебічну підтримку України з боку Японії, зокрема, послідовну позицію у засудженні агресії РФ проти нашої держави та надану матеріально-технічну допомогу, педає прес-служба Міноборони на офіційному сайті.

Анатолій Петренко поінформував японську сторону про основні завдання оборонної реформи на найближчу перспективу, які спрямовані на розвиток спроможностей Збройних Сил України.

Крім цього, сторони обговорили окремі питання двостороннього співробітництва, а також окреслили напрямки подальшого розвитку співпраці у сфері оборони в рамках реалізації положень Меморандуму між оборонними відомствами України та Японії, який був підписаний в ході перших українсько-японських консультацій з питань безпеки (11-12.10.2018, м. Токіо).

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ