Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Восьмеро військових на Донбасі ухилилися від маршруту та потрапили у полон бойовиків

22 травня, 2019 - 11:31
Фото з відкритих джерел

Восьмеро військовослужбовців Збройних сил України помилково відхилилися від визначеного маршруту та на окупованій частині Донбасу потрапили у полон російських бойовиків.

Про це йдеться у повідомленні прес-центру Операції Об'єднаних сил у Facebook.

"Повідомляємо, що, за попередньою інформацією, сьогодні зранку вісім військовослужбовців Збройних сил України зі складу Об’єднаних сил, рухаючись на вантажному автомобілі в районі населеного пункту Новотроїцьке, помилково відхилилися від визначеного маршруту і потрапили на тимчасово окуповану територію, де були затримані бойовиками збройних формувань Російської Федерації", - наголосили в ООС.

Командування Об'єднаних сил вживає всіх можливих заходів для визначення місця перебування і повернення військовослужбовців. Військовою прокуратурою внесено відомості до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань та проводяться слідчі дії.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ