Коли людина не встане з колін, то вона не далеко зможе пройти.
Іван Драч, український поет, перекладач, кіносценарист, драматург, державний і громадський діяч

Зеленський подав законопроект з порушеннями, апарат Ради допомагає виправити, - Парубій

22 травня, 2019 - 13:50
Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський подав до Верховної Ради законопроект із грубими порушеннями регламенту для розгляду на позачерговому пленарному засіданні

Про це заявив голова Верховної Ради Андрій Парубій, передає Еспресо.TV.

“До мене дійшло звернення, де було зазначено 2 законопроекти для включення в порядок денний сесії. Згідно закону України, я невідкладно підписав розпорядження про скликання позачергового пленарного засідання Верховної Ради України. Але паралельно я подав лист із проханням уточнити, які номери законів пан президент хоче, щоб ми розглянули тут, у Верховній Раді України. Один із законопроектів був поданий 2 години тому і він є зареєстрований. Другий був поданий об 11:45, але, на жаль, він був поданий із грубим порушенням регламенту, де передбачалося змінити і виборчу систему і публічні закупівлі в одному законі”, – сказав Парубій.

За словами спікера Ради, документ наразі намагаються виправити для того, щоб його можна було розглядати в сесійній залі.

“Ми всіма силами апаратом зараз допомагаємо представнику президента привести у відповідність до закону подання і як тільки вони приведуть у відповідність, він тут же буде зареєстрований”, – додав Парубій.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ