Так, держава – це я, а не те, що вони з нею зробили. І якби кожен усвідомив, що держава – це він, то досі у нас вже була б достойна держава
Ліна Костенко, українська письменниця, поетеса-шістдесятниця, лауреатка Шевченківської премії, Премії Антоновичів

Microsoft зірвала спробу атаки хакерів РФ

22 серпня, 2018 - 12:53
Фото: Reuters

Компанія Microsoft нещодавно зірвала спробу афільованих із російським урядом хакерів украсти дані користувачів з консервативних груп, які агітують за розвиток демократії та кібербезпеки у світі.

Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяву компанії.

"У понеділок Microsoft повідомила, що нещодавно зірвала спробу хакерів, афільованих із російським урядом, вкрасти дані користувачів з консервативних груп, які агітують за демократію та кібербезпеку", - йдеться у публікації.

Минулого тижня відділ із боротьби з дигітальними злочинами компанії, за рішенням суду, взяв під контроль шість інтернет-доменів, створених групою Strontium, більш відомою як Fancy Bear або APT28, які пов'язані з російським урядом.

За даними компанії, зловмисники створили три фейкові веб-сторінки в інтернеті, які схожі на сайти Сенату США, Міжнародного республіканського інституту, який агітує за демократичні принципи в світі, та Інституту Хадсона, в якому вже відбулися кілька дискусій щодо кібербезпеки та який критикував російський уряд. Російські хакери надсилали з цих веб-сторінок електронні листи з вимогою ввести свої логіни й паролі для входу на зазначені сайти, щоб таким чином вкрасти дані.

Як повідомлялося, 13 липня Мін'юст США оприлюднив офіційні обвинувачення проти 12 громадян Росії, які працюють у ГРУ, у послідовному втручанні у вибори в США шляхом хакерських атак і зламів, спрямованих проти штабу демократів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...