Не міць армії, не якість зброї, а сила духу забезпечує перемогу.
Йоганн Фіхте, німецький філософ, педагог, громадський діяч

Одного підозрюваного у нападі на Гандзюк відпустили на свободу

22 серпня, 2018 - 13:45
Фото Івана АНТИПЕНКО, «День»

Сьогодні, 22 серпня, Миколу Новікова, якого підозрювали у замаху на вбивство в. о. керуючої справами виконкому Херсонської міськради Катерини Гандзюк, відпустили з херсонського слідчого ізолятора. Сьогодні в Апеляційному суді Херсонської області мала розглядатися скарга на арешт Новікова, але поліція відпустила його на свободу без суду.

В коментарі «Дню» Новіков розповів, що в поліції на нього тиснули морально і пропонували піти на угоду зі слідством, згідно якої він мав підписати документ, у якому визнає, що перебував біля будинку Гандзюк у день замаху. У відповідь поліція мала б закрити інші справи, по яким проходить Новіков. Останній врешті прийняв цю пропозицію, підписав запропонований документ, але свою вину не визнав.

Микола Новіков говорить, що місцеві поліцейські вже неодноразово застосовували до нього надмірну фізичну силу, а також припускалися багатьох помилок у розслідуванні інших справ за його участі.

Нагадаємо,  Миколу Новікова взяли під варту 6 серпня. Поліція посилалася на покази свідка, який нібито бачив Новікова біля будинку Гандзюк у день замаху. Новіков і його захисники стверджували, що в цей день відпочивали на морі і це можуть підтвердити багато свідків.

Вчора, 21 серпня Херсонський міський суд заарештував ще двох підозрюваних у замаху на Катерину Гандзюк. Це учасники бойових дій у складі Добровольчого українського корпусу Володимир Васянович та Сергій Торбін.

Іван АНТИПЕНКО, «День», Херсон, фото, відео автора

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...