Даремні закони позбавляють сили закони необхідні.
Шарль Луї де Монтеск'є, французький правник, письменник і політичний мислитель

У переддень Дня Незалежності у Львові стартує "Етновир"

22 серпня, 2018 - 20:29
Фото з архіву "Дня"

Увесь світ – до Львова! Міжнародний фольклорний фестиваль, що став для міста Лева доброю традицією, відбуватиметься 23– 26 серпня. Щоби взяти участь у цьому яскравому дійстві, до Львова приїдуть народні оркестри та танцювальні ансамблі з Індонезії, Хорватії, Латвії, Словенії та Італії. Звісно, широко будуть представлені й українські народні колективи.

За традицією, вхід на всі події фесту – вільний.

Стартує «Етновир» парадом учасників у середмісті Львова. Опісля відбудеться концерт за участю всіх учасників фестивалю.

Також у 4-денній програмі «Етновиру» – модні покази національних костюмів, взуття та аксесуарів, живі постановки оркестрів, марш-паради, презентації ансамблів, представлення національних кухонь, дружні танцювальні і сценічні семінари, майстер-класи, які, на думку організаторів, створять відповідну, дружню, атмосферу для того, аби присутні змогли відчути пульс культур світу.

Завершиться фест концертом за участю всіх учасників «Етновиру» та грандіозним арканом.

Варто додати, що історія цього яскравого міжнародного заходу розпочалася 

2008 року, й відтоді у Львові культуру своїх країн саме у дні святкування Незалежності України представляли фольклорні колективи з Мексики, Мартініки, Ізраїлю, Македонії, Португалії, Франції, Італії, Республіки Бурунді, Чехії, Польщі, Індії, Іспанії...

Дійство відбувається під егідою Міжнародної ради організацій фестивалів фольклору і традиційних мистецтв (CIOFF) при ЮНЕСКО та Міжнародної організації народної творчості  (IOV). Організатор – громадська організація «Етновир» за підтримки Львівської міської ради.

Тетяна КОЗИРЄВА, Львів.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

Новини партнерів

Loading...