Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

Справа за позовом Богдана до журналістів призначена до розгляду, та вони досі не знають її змісту

22 серпня, 2019 - 20:05
Фото: Reuters

Шевченківський районний суд Києва розгляне позов керівника офісу президента України Андрія Богдана до журналістів - провадження у справі уже відкрито. Про це суд повідомив у четвер, 22 серпня. Підготовче засідання призначене на 19 вересня.

Про це повідомляє видання Deutsche Welle.
Як відомо, Богдан подав позов про захист честі, гідності, ділової репутації та спростування недостовірної інформації проти "Національної суспільної телерадіокомпанії України", а також журналістів Наталії Седлецької, Валерія Єгошина та Максима Савчука. При цьому станом на день оприлюднення повідомлення журналісти ще не отримали текст позову та не знають про суть претензій.
"На даний момент ні журналісти, ні редакція "Радіо Свобода" тексту позову не отримали. Щойно він надійде, ми проаналізуємо його з юристами та озвучимо нашу позицію щодо позовних вимог Андрія Богдана", - зазначила головна редакторка Київського бюро "Радіо Свобода" Інна Кузнецова.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ