Відродження духу народного в діяльності невеликої верхньої верстви залежить від близькості цієї верстви до маси й любові до неї.
Пантелеймон Куліш, український письменник, фольклорист, етнограф, мовознавець, перекладач, критик

Трамп планує змінити умови надання американського громадянства

22 серпня, 2019 - 10:57
Фото Reuters

Президент США Дональд Трамп заявив у середу, 21 серпня, що він "дуже серйозно" розмірковує над припиненням надання американського громадянства немовлятам, народженим в Сполучених Штатах особами, які не мають громадянства США. Цю практику він назвав "магнітом для нелегальної імміграції".

Під час розмови із журналістами Трамп назвав "відверто смішним" надання американського громадянства особам, народженим у США. "Ми розглядаємо це питання дуже і дуже серйозно", - цитує агенція АР президента США, передає DW.

За словами Трампа, його адвокати запевнили президента у тому, що ці зміни можуть бути здійснені за допомогою одного указу. 

Водночас, за даними агенції АР, штат Флорида є особливо популярним для так званого "народжувального туризму".

Нагадаємо, згідно з 14 поправкою конституції США, американське громадянство надається кожній дитині, яка народилася на території Сполучених Штатів, незалежно від імміграційного статусу батьків.

Трамп вже не вперше заявив про бажання скасувати цю поправку. Востаннє він критикував 14 поправку конституції США у жовтні 2018 року, а до цього під час передвиборчої президентської кампанії 2016 року.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Deutsche-Welle

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ