Невідво­рот­ний хід бут­тя ве­де нас від ба­га­ть­ох тра­диційних цінно­с­тей. Та я вірю, що ми до них обовяз­ко­во по­вер­не­мо­ся
Іван Миколайчук, український актор, кінорежисер, сценарист

Україна та РФ домовились про обмін полоненими за формулою 33/33, - ЗМІ

22 серпня, 2019 - 20:51
Фото Reuters

Москва і Київ попередньо домовилися про обмін 33 росіян на 33 громадянина України без урахування главреда “РИА Новости” Кирила Вишинського.

Про це повідомляє РБК-Україна.

Український омбудсмен Людмила Денісова, яка представляє Київ у процесі обміну, вже знаходиться в Москві. Російська колега Денісової Тетяна Москалькова в даний час у відпустці. У РФ заявили, що зустрічі між Денисової і Москалькової поки не планувалися.

Планується, що звільнення Вишинського буде проходити за іншою схемою. Крім того, вказується, що Москва не наполягає на обов’язковому обміні Вышинкого – для Росії принциповий факт його звільнення. Буде звільнений в цей раз український режисер Олег Сенцов невідомо.

Український адвокат Валентин Рибін заявив, що його підзахисні Максим Одинцов, Олександр Баранов, а також Євген Мефедов готуються до обміну. Також відзначимо, що прес-секретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив журналістам, що контакти представників Росії і України по обміну утримуваними особами є.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ