В Європі на генетичному рівні виникає спонтанна любов до народу, що повстав на захист своєї свободи.
Оксана Пахльовська, українська письменниця, культуролог, професор Римського університету «Ла Сап'єнца», доктор філологічних наук, лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка

В'ятрович може піти у відставку

22 серпня, 2019 - 21:52
Фото з архіву "Дня"

Директор Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович заявив: якщо не буде можливості співпрацювати з Кабінетом міністрів, із парламентом та з Офісом президента, то він піде у відставку.

Про це повідомив В’ятрович виданню “НВ”.

“Я вважаю, що держава ще потребує державної політики відновлення національної пам’яті і потребує, власне, такого інструменту, як Інститут національної пам’яті”, – сказав В’ятрович.

Однак, він додав, що в перспективі держава може перестати потребувати окремого інституту зі збереження національної пам’яті, а його функції можуть бути передані науковим інститутам.

В’ятрович наголосив, що хотів би й надалі залишитися на посаді, якщо буде можливість “реалізації державної політики”, якщо – ні, то він “не бачить сенсу” залишатися на своїй посаді.

“Якщо не буде розуміння важливості цієї політики, якщо не буде можливості співпрацювати з Кабінетом міністрів, з урядом, із парламентом, з Офісом президента, то навряд чи є сенс залишатися на цій посаді для того, щоб просто залишатися на посаді”, – завершив він.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ