Скоро побачила Україна, що попалась у неволю, бо вона по своєй простоті не пізнала, що там був цар московський, а цар московський усе рівно було, що ідол і мучитель
Микола Костомаров — видатний український історик, поет-романтик, мислитель, громадський діяч та етнопсихолог

Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії

22 серпня, 2019 - 15:52
фото ОПУ

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з Прем’єр-міністром Великої Британії Борисом Джонсоном.

Про це повідомляє пресслужба Офісу Президента.

Глава держави подякував Борису Джонсону за тверду та принципову позицію Великої Британії на підтримку України у світлі нещодавніх заяв про можливість повернення Росії до “Великої сімки”.

“Було наголошено на неможливості відновлення членства РФ у G7, доки Росія систематично порушує норми міжнародного права та підриває європейську й світову безпеку.

Співрозмовники погодились, що в умовах агресії РФ, що триває в Україні, окупації Криму та невиконання Росією Мінських домовленостей неможливо говорити про повернення РФ на міжнародний майданчик, де вирішуються глобальні проблеми.
Володимир Зеленський отримав запевнення, що така чітка позиція буде продемонстрована у ході чергового саміту „Сімки“, який відбудеться 24-26 серпня у Франції”, — йдеться у повідомленні.

Крім того, прем’єр-міністр Борис Джонсон запросив Президента України відвідати Велику Британію з офіційним візитом.
Глава британського уряду також привітав Володимира Зеленського з Днем Незалежності та побажав успіхів і процвітання народові України.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ