Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Іран представить в ООН план забезпечення безпеки в Перській затоці

22 вересня, 2019 - 13:19
Фото Reuters

Президент Ірану Хасан Роухані заявив, що Тегеран найближчим часом представить в ООН план щодо забезпечення безпеки в районі Перської затоки та сусідніх регіонів.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на Reuters.

Як повідомив іранський президент, до кінця року Тегеран представить план дій, який допоможе у співпраці з іншими державами забезпечити безпеку в Перській та Оманській затоках, а також в Ормузській протоці.

"Цього року ми доведемо ООН, що Іран у співпраці з країнами регіону може створити безпеку у Перській та Оманській затоках", - заявив він.

Крім того, Роухані прокоментував нещодавнє рішення Білого дому щодо збільшення американського військового контингенту в Саудівській Аравії та Об'єднаних Арабських Еміратах. Він додав, що такі дії Вашингтону лише посилюють небезпеку на Ближньому Сході.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: РБК-Україна
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ