Піднесім свій народ культурно, навчаймо його. Не тільки учитель може навчати, але може його навчати та виховувати і урядовець, вояк, промисловець чи інший.
Августин Волошин, український політичний, культурний і релігійний діяч Закарпаття

У ЄС готові надати Україні 1,2 млрд євро кредиту за умов конструктивної співпраці з МВФ

22 вересня, 2020 - 18:45
Фото Reuters

Європейський союз готовий надати Україні 1,2 мільярда євро макрофінансової допомоги, для цього вона має конструктивно взаємодіяти з Міжнародним валютним фондом і виконати вимоги стосовно верховенства права.

Про це заявив віцепрезидент Європейської комісії, високий представник ЄС із закордонних справ та безпекової політики Жозеп Боррель, передає Радіо Свобода.

«Ми готові надати 1,2 мільярда макрофінансової допомоги для того, щоб допомогти вирішенню проблем, пов’язаних з економічним спадом, спричиненим коронавірусною пандемією. Для цього Україні необхідно також конструктивно взаємодіяти з МВФ, а також виконати всі ті вимоги, які стосуються посилення верховенства права в Україні», – сказав Боррель після зустрічі 22 вересня в Києві з міністром закордонних справ України Дмитром Кулебою.

Боррель зазначив, що в Києві зустрівся з представниками українського парламенту і громадянського суспільства. За його словам, на зустрічах він наголошував на підтримці ЄС України, процесу її реформ, суверенітету і територіальної цілісності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ