...Ми не маємо відваги бути вільними. Бо бути вільним — це означає бути відповідальним. Ми говоримо про свободу, тішимося свободою, бажаємо свободи, підкреслюємо своє бажання свободи, але насправді боїмося її.
Любомир Гузар, єпископ УГКЦ, кардинал Католицької Церкви

Запуск е-квитка у транспорті Києва перенесли на 2020 рік

22 жовтня, 2019 - 22:51
Фото з архіву "Дня"

Директор департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Київської міської державної адміністрації Юрій Назаров заявив, що запуск електронного квитка для проїзду в транспорті Києва перенесли на 2020 рік.

Про це передає Укрінформ.

За словами Назарова, наразі продовжується підключення автоматів для купівлі та поповнення карток, а також встановлення турнікетів для зчитування QR-квитків.

Перенесення запуску електронного квитка пов'язане з тим, що наразі не узгоджене питання проїзду пільгових категорій пасажирів, які не зареєстровані у Києві. Ще однією причиною він назвав відтермінування впровадження учнівського електронного квитка.

«У наземному транспорті продовжать діяти паперові квитки, а у метро — жетони. Зміна терміну запуску промислової експлуатації системи відбувається для того щоб е-квиток був максимально зручним для кожного пасажира, незалежно від його місця реєстрації чи наявності пільгової категорії», — сказав директор департамент.

Назаров додав, що найближчим часом КМДА визначить точну дату введення системи.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Укрінформ

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ