...Всі були готові на жертви, знали, що не сьогодні-завтра їх знищать, але їх турбувало передовсім: чи знатиме світ про це, чи світ щось скаже?.. І друга проблема — ще більш духовна: чи буде кому помолитися за всіх, хто загинув?
Олександр Биковець, священник

Данілов назвав виробництво високоточної зброї серед пріоритетів державної політики

22 жовтня, 2020 - 13:23
Фото з архіву "Дня"

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов серед пріоритетів державної політики назвав виробництво високоточної зброї, повідомляється на сайті відомства в четвер.

"Ми уважно стежимо за конфліктами, які зараз тривають, і розуміємо, що нашим пріоритетом є виробництво високоточної зброї в боротьбі з окупантом", - зазначив Данілов під час прямого включення з Вашингтоном на тему "Квест для зрілої нації", організованого Центром американсько-українських відносин, Українським конгресовим комітетом Америки та Американським радою з питань зовнішньої політики.

Секретар РНБО України також назвав серед пріоритетів реформування оборонно-промислового комплексу "з максимальною корпоратизацією і залученням країн НАТО до спільного виробництва озброєння на території України".

Він також подякував міжнародним партнерам за надання Україні всебічної допомоги в сфері безпеки і зазначив, що на оборонні потреби України виділяє не менше 5% річного ВВП.

Данілов підкреслив, що ЗСУ стали "набагато сильнішими і добре озброєними" порівняно з тим, якими були на початку російської агресії, і поступово наближаються до стандартів НАТО, а Україна обов'язково здобуде перемогу у війні, яку розв'язала РФ.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ