Найбільша честь, яку може зробити людині історія, - це нагородити її званням миротворця.
Річард Ніксон, 37-й Президент Сполучених Штатів Америки

Україна виконала всі умови МВФ для отримання траншу, - Зеленський

22 жовтня, 2020 - 22:31
Фото: Reuters

Президент України Володимир Зеленський вважає, що держава виконала всі вимоги Міжнародного валютного фонду для отримання чергового траншу.

Про це він сказав у інтерв’ю «Осінь-2020: перемоги та виклики» чотирьом українським телеканалам, повідомляє Укрінформ.

 «У нас був перший транш. Ми очікували довго другого траншу. Є вимоги Міжнародного валютного фонду. Я вважаю, що ми все виконали. Це моя особиста думка. Але я вважаю, що, і це є правда, що як всередині країни, так і зовні, є люди, які працюють проти держави Україна. Це є правда. І вони, повірте мені, лобіюють свої інтереси, свої зацікавлення, щоб стабільності в Україні не було», - сказав Зеленський.

Водночас він не став називати прізвища цих осіб, посилаючись на виборчий процес в Україні.

 «Сьогодні економіка так вибудувана в Україні, і вона так вибудовувалася, що ми без західних грошей не можемо прожити. Це ж правда. Люди повинні про це знати. Тому було неможливо відмовитися від Міжнародного валютного фонду. Я їм вдячний за їхню допомогу. Це наш стратегічний партнер, але коли ми особисто говоримо, вони теж розуміють прекрасно, що якби в нас економіка була на висоті, ми могли б відмовитися від кредиту МВФ, і залучати гроші в конкретні необхідні там інфраструктурні проєкти Світового банку, та інших установ фінансових світу. Коли тобі потрібно – будь ласка. Але зараз в нас економіка слабка», - додав Зеленський.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ