Справжня особиста свобода неможлива без економічної безпеки і незалежності. Голодні та безробітні люди — це кадри для диктатури.
Франклін Делано Рузвельт, 32-ий президент США, демократ.

Харківський євромайдан збільшується – уже понад 50 людей

22 листопада, 2013 - 16:46

Ввечері в четвер 21 листопада, коли надійшли новини про те, що уряд припинив підготовку до Євроінтеграції та була оприлюднена заява місії Кокса-Квасневського, яка підтвердила цей факт, серед громадян Харкова піднялася хвиля обурення. Спершу невдоволення діями уряду, який знищив надії на підписання договору про асоціацію з Євросоюзом, люди висловлювали в соцмережах, пізніше найбільш активні вийшли на майдан Свободи.

Біля 12 години ночі на центральній площі напроти будівлі Харківської обласної ради зібралося біля 12-15 активістів. Вони стояли із прапорами Євросоюзу та України до ранку, після чого зробили невеличку перерву на роботу та навчання. Вже у другій половині дня 22 листопада активні громадяни зібралися знову, але цього разу їх значно побільшало. Біля 15 години на Харківському Євромайдані вже стояло більше 50 людей. «Люди почали приходити після роботи та навчання», - пояснює відомий громадський активіст Дмитро Пилипець. Він повідомляє, що наразі активісти планують узгодити свої дії та висунути вимоги до уряду України. Зараз розглядаються вимоги відставки уряду та імпічменту Президента.

Альона СОКОЛИНСЬКА, Харків

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ