Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

Сквер Небесної Сотні буде офіційно створений

22 листопада, 2018 - 17:29
Фото: сайт Київради

Профільна комісія Київради підтримала ініціативу офіційного створення скверу на вулиці Михайлівській, 24-26, площею 0,2549 гектара.

Про це повідомляє сайт Київради.

"Комісія з питань екологічної політики підтримала мою пропозицію офіційно створити зелену зону по вулиці Михайлівській, 24-26. Таким чином місто реалізує електронну петицію про повернення киянам скверу Небесної Сотні. Дуже символічно, що це сталося саме сьогодні - в п'яту річницю Революції Гідності. Офіційний статус захистить земельну ділянку від зазіхань забудовників. А також дасть можливість місту займатися сквером - організувати полив, прибирання і поліпшити благоустрій", - розповів автор ініціативи, секретар Київради Володимир Прокопів.

Зазначається, що сквер Небесної сотні на вулиці Михайлівській, 24-26 самостійно облаштували активісти і волонтери. Але земельна ділянка була в приватній власності, там планувалося будівництво готельно-офісного центру. Цього року територія була повернена у власність держави.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ