З метою жить не те, що без мети. Мета знімає з плеч вагу велику і крила нам легкі дає. Сліпі з метою йдуть, як зрячі
Олександр Олесь, український прозаїк, драматург, поет.

Суд відмовив Трампу перерахувати голоси у Пенсильванії

22 листопада, 2020 - 17:25
Фото: Reuters

Суд відхилив вимогу чинного голови Білого дому Дональда Трампа про перерахунок голосів на президентських виборах США у штаті Пенсильванія.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Федеральний суддя Метью Бренн відхилив позов президента Трампа до виборчої комісії штату Пенсильванія з вимогою переглянути результати голосування в цьому штаті. Постанова суду, ухвалена 21 листопада, стала останнім ударом по чинному президенту, який намагається змінити результат президентських виборів.

Пенсильванія – один із кількох ключових штатів, у яких 3 листопада переміг суперник Дональда Трампа - Джо Байден. Головними аргументами юристів Трампа стало те, що виборчі комісії штату неправильно порахували бюлетені, отримані поштою. Юристи чинного президента також стверджували, що спостерігачі від Республіканської партії не були допущені до процедури підрахунку голосів.

Суддя Метью Бренн визнав аргументи Трампа безпідставними, спекулятивними і не підкріпленими доказами.

Постанова суду означає, що голоси виборців штату Пенсильванія тепер можуть бути сертифіковані. Тепер виборчі комісії у всіх штатах зможуть зробити наступний крок до підготовки засідання колегії виборників 14 грудня. На ньому буде офіційно оголошено ім'я переможця виборів президента США.

Юридичні радники Трампа подали в суди понад два десятки позовів, що оскаржують результати голосування 3 листопада, але майже всі вони були відхилені.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: Еспресо

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ