Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У НАТО занепокоєні діями Росії у Чорному морі, - Столтенберг

23 січня, 2019 - 18:00
Фото Reuters

Північноатлантичний альянс і Грузія занепокоєні нарощуванням Росією військового потенціалу в регіоні Чорного моря.

Про це заявив генсек НАТО Єнс Столтенберг на спільній прес-конференції в Брюсселі з президенткою Грузії Саломе Зурабішвілі.

"НАТО і Грузія поділяють занепокоєння через нарощування Росією військового потенціалу в регіоні Чорного моря", - сказав Столтенберг.

"Ми підсилюємо наше співробітництво на морі, включаючи навчання берегової охорони Грузії, співпрацю між військово-морськими силами НАТО і Грузії, а також між об'єднаним центром морських операцій Грузії та морським командуванням НАТО", - додав він.

Також, Столтенберг заявив про підтримку територіальної цілісності Грузії та закликав Кремль скасувати визнання незалежності Абхазії та Південної Осетії і вивести звідти своїх військових.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: День
 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ