Малоросійство – це не політика і навіть не тактика, лише завжди апріорна і тотальна капітуляція
Леся Українка, українська поетеса, письменниця, перекладач, культурний діяч

МЗС: Україна рішуче засуджує насильство проти мирних учасників акцій протесту у РФ

23 січня, 2021 - 22:06
Фото: Reuters

Україна рішуче засуджує насильство проти мирних учасників акцій протесту, і затримання представників російської опозиції в Російській Федерації, викликаних протиправним затриманням російського опозиціонера Олексія Навального.

"Україна рішуче засуджує насильство проти мирних учасників акцій протесту і затримання представників російської опозиції. Громадяни Росії заслуговують на уряд, який буде здатним забезпечити рівність перед законом, можливість реалізувати свої права і свободи, а також поважатиме права людини в інших країнах світу та на окупованих Росією територіях", - йдеться в повідомленні пресслужби Міністерства закордонних справ України.

У МЗС України також зазначили, що влада РФ продовжує застосовувати утиски проти тих, хто не згоден з репресивною політикою Кремля.

В українському зовнішньополітичному відомстві закликали міжнародну спільноту засудити протиправні дії російської влади.

"Закликаємо міжнародне співтовариство до більш рішучого задіяння всіх механізмів для припинення насильства російської влади проти свого народу, агресії проти сусідніх країн, а також для протидії порушенням з боку РФ заснованого на міжнародному праві світового порядку і правил поведінки цивілізованого світу", - підсумували в МЗС.

Нагадаємо, у РФ затримали вже близько двох тисяч учасників акцій на підтримку Навального.

 

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ