Воля, визволення - от той конечний прапор, до якого тягнеться все, до якого прагнуть і вояки з мечами, і моралісти з заповітами, і поети з віршами.
Василь Липківський, український релігійний діяч, церковний реформатор, педагог, публіцист, письменник і перекладач, творець і перший митрополит Української Автокефальної Православної Церкви.

У Франції розпочались нові протести "жовтих жилетів"

23 лютого, 2019 - 15:56

У Франції нові протести "жовтих жилетів", сотні людей зібралися в суботу біля Тріумфальної арки в Парижі для маршу через заможні квартали.

Про це повідомляє BFMTV.

Повідомляться, що у Парижі в суботу загалом заплановано 5 акцій "жовтих жилетів", три з них у формі демонстрацій. Люди будуть протестувати проти політики уряду, яку вони вважають вигідною для багатих. Організатори закликали до мирних акцій.

Нагадаємо, що минулу суботу під час акції протесту організованої рухом "жовтих жилетів" у Парижі поліція затримала щонайменше 29 демонстрантів

Крім того, у французькому місті Ліон учасники руху "жовтих жилетів" напали на поліцейський автомобіль, який стояв у заторі. У машині знаходилися дві людини, за кермом була молода дівчина, яка стала помічником поліцейського два місяці тому.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

 

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ