Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Люди не прислухалися до інформації МОЗ про коронавірус, - Скалецька

23 лютого, 2020 - 12:20
Фото: president.gov.ua

Міністр охорони здоров'я України Зоряна Скалецька заявила, що її відомство проводило достатньо інформаційних заходів стосовно ситуації з коронавірусом і евакуації громадян з Уханя (Китай), але люди до цієї інформації не прислухалися.

"Інформування про коронавірус, і про його особливості, і про стан захворюваності в Україні, і про те, як ми будемо здійснювати евакуацію: ми робили досить багато брифінгів, і завжди можна сказати, що було мало. Мене дивувало, чому в ЗМІ не розходилася ця інформація. тобто, нікому не було цікаво превентивно інформувати населення", - сказала Скалецька в інтерв'ю Deutsche Welle в суботу, передає Інтерфакс-Україна.

Вона також запевнила, що МОЗ в інформаційних заходах відзначало вживання всіх необхідних кроків для гарантування безпеки при евакуації. Однак, за її словами, люди в Нових Санжарах транслювали інші повідомлення "які невідомо ким передавалися".

Також міністр вказала на інформацію правоохоронців, що в акції протесту в Нових Санжарах брали участь багато агресивно налаштованих людей, яких місцеві жителі не знали в обличчя.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ