Не можуть вести когось за собою ті, що не мають ніяких внутрішніх даних на те, щоб самих себе повести.
В’ячеслав Липинський, український політичний діяч, історик, історіософ, соціолог, публіцист

Польські роботодавці очікують змін до закону про працевлаштування іноземців

23 лютого, 2020 - 20:24
Фото Reuters

Польські працедавці хочуть подовження дійсності заяв про намір виконання праці іноземцями з 6 до 12 місяців та легшої процедури одержання посвідок на проживання у Польщі.

Про це повідомляє "Польське радіо".

"Працедавці у Польщі очікують змін до закону про працевлаштування іноземців. За словами генерального директора "Конфедерації Левіатан" Ґжеґожа Бачевського, йдеться про те, аби особи з-за кордону, котрі приїжджають до Польщі на заробітки, хотіли, щоб їх наймали легально і аби це був легший процес. Працедавці вважають, що потрібно подовжити час дійсності заяв про намір виконання праці з шести до дванадцяти місяців. Після завершення праці на заяві, на думку тих, хто наймає працівників з-за кордону, потрібна швидша процедура одержання дозволу на перебування та працю", - повідомили у ЗМІ.

За словами міністра сім’ї, праці та соціальної політики Марлєни Мальонґ - триває міжвідомча дискусія щодо міграційної політики, але ще надто рано інформувати про конкретні речі.

При цьому вказано, що за дослідженнями міністерства, великого відпливу громадян третіх країн, які працюють у Польщі, немає.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

Джерело: УНН

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ