Почувати себе людиною, почувати себе тим, як ще колись казали, першим творінням Найбільшого Творця, почувати себе свідомим у всіх своїх вчинках та поступованнях — ось основна заповідь людини-европейця.
Улас Самчук, український письменник, журналіст і публіцист, редактор

ВООЗ створила механізм компенсацій за побічні ефекти від вакцин проти коронавірусу

23 лютого, 2021 - 13:00
Фото: Reuters

 Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) створила механізм виплати компенсацій за побічні ефекти від застосування вакцин проти коронавірусу. Компенсацію виплачуватимуть громадянам 92 бідних країн-членів глобальної програми COVAX.

Про це повідомляє The Guardian, передає РБК-Україна.

"Надаючи одноразову компенсацію без звинувачення при повному та остаточному врегулюванні будь-яких претензій, програма COVAX спрямована на значне скорочення необхідності звернення в суди, що є потенційно тривалим і дорогим процесом", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що постраждалі від вакцини зможуть подавати свої заявки через спеціальний сайт, який планують запустити до кінця березня. Програма буде діяти мінімум до 30 червня 2022 року.

У виданні зазначається, що країни, які самостійно фінансують свої закупівлі вакцини від COVID-19, також планують запровадити програми відповідальності.

Читайте "День" в Facebook, Тwitter, дивіться на Youtube та підписуйтесь на канал сайту в Telegram!

НОВИНИ ПАРТНЕРІВ